Nové Extras ve Windows Vista Ultimate

24. 9. 2008  •  Petr Brádler  •  4 komentářů 

Microsoft vydal nové doplňky, které jsou dostupné pouze v nejvyšší edici Windows Vista Ultimate – Extras. Kromě funkčních doplňků, jakými jsou například nástroje pro šifrování, jsou to převážně doplňky jen pro radost. DreamScene, což jsou videosmyčky jako pozadí plochy, zvukové schémata nebo zábavná hra Hold ‘Em Poker.

Nyní jsou těmito novinkami další videa do DreamScene (Windows DreamScene Content Pack #4), hra Microsoft Tinker a zvukové schéma pro Windows ze hry Tinker (Ultimate Extras Sounds from Microsoft Tinker).

Windows DreamScene Content Pack #4

Nejsem si zcela jistý, kolik videí přibylo, jistě jsou to ale tři barevné variace zapadajícího slunce za horou a v popředí zčeřená voda a pravděpodobně druhé video je lesní potok. Obrázky nezachytí tu atmosféru, kdy se před vás dostane troška té „přírody“ a zpříjemní to práci.

DreamScene Content Pack #4DreamScene Content Pack #4

Microsoft Tinker

Jedná se o logickou hru, kdy ovládáte robota na hrací ploše, na které jsou kostky, magnety, jezdící pásy a další různé překážky a vy jej musíte skrz to vše dostat do cíle. Hraje k tomu parádní houslová hudba a podle mých prvních pocitů mě ta hra baví.

Robot Tinker

Samozřejmě každá hra časem omrzí, ale logické hry jsou v tomhle lepší, protože lze objevovat stále něco nového. Nyní hra nabízí 3 sady po 20 úrovních, můžete si v editoru vytvářet vlastní úrovně a v budoucnu budou jistě další ke stažení. Zábava jak pro děti, tak pro dospělé na hodně hodin :-) .

Související články

Rubrika: Software

Štítky: , ,


4 komentářů Přidat komentář RSS komentářů

 • 1 | Huncut

  Musi to byt pekne, ale ultimate si kvuli tomu kupovat nebudu :)

 • 2 | Petr Brádler

  No já mám Ultimate hlavně kvůli tomu, že mají obsah jak Home Premium (střih videa a práce s DVD, Media Center), tak Business (zálohování) a potom Ultimate (šifrování). Zase tak moc ty Visty nestojí (OEM verze).

 • 3 | Huncut

  Ja to vsechno dohanim pomoci aplikaci tretich stran a zatim me to nijak neomezuje. Ale tak jak tak, s Win Vista moc spokojeny nejsem, uz se tesim na Windows 7, snad to bude lepsi :-/

 • 4 | RK

  Neví někdo, jestli by tato hra nešla spustit i na jiné verzi Windows kromě Ultimate? Pokud je to exe soubor, jestli by to nějaký dobrák nemohl někam uploadnout ke stažení?
  Díky

Přidat komentář


Komentáře můžete sledovat přes RSS kanál.


Dinosaurus Pleo

Petr Brádler, Na volné noze
View Petr Brádler's profile on LinkedIn