Tým munio

Munio je tým převážně mladých lidí s různými zájmy. Ten, který nás spojuje je zájem o internet, dění na něm a samozřejmě o tvorbu webových stránek.

Nezaměstnáváme specialisty typu „umím vše”. Každý z našeho týmu má svou specifickou oblast činnosti a té rozumí na výbornou. Proto máme v týmu programátory, kteří Vám navrhnou kvalitní MySQL databázi a naprogramují webovou aplikaci v PHP, dále je v munio týmu několik grafiků abychom mohli našim klientům nabídnout různé „grafické styly”. Nesmí také chybět člověk, jehož denním pečivem je kódování XHTML/CSS šablon a v neposlední řadě také SEO specialista, jehož cílem a potěšením (vždyť je za to placen) bude dostat Vaše www stránky mezi první ve výsledcích vyhledávání.

Naši klientelu tvoří převážně firmy z České republiky. Spolupracovali jsme však také s firmami v USA nebo v Evropské unii. Tvoříme www stránky jednoduše, ale chytře a s citem, pro kohokoliv, komu nezáleží jen na nejnižší ceně, ale především na kvalitě odvedené práce, neboť profesionálně zhotovené webové stránky jsou investicí, která se Vám mnohonásobně vrátí.


Kam dále / další informace